Przytulanki i inne "uszytki" na zamówienie.


wtorek, 28 października 2014

Panel pod telewizor z palet- nie dla wrażliwych estetycznie

Zaczęło się niewinnie... jak wszystko się zaczyna ;-) 
Palety były w kręgu moich zainteresować od dawna, miały posłużyć jako podkład pod materac, zamiast skrzypiącego metalowego łóżka, w którym brakowało śrub. Śruby od łóżka zostały odnalezione, łóżko zostało uratowane, skrzypieć nie przestało, ale kto by się tym przejmował, prawda? 
Pomysł kiełkował, wiszące kable pod telewizorem straszyły. Tu pomógł wujek Google i cała masa inspirujących stron. Palety! Poszukiwania palet trwały, mogłabym kupić, ale to byłoby zbyt proste. Tu pomocną rękę wyciągnął wujek, a na niej dwie super palety, a właściwie trzy, bo jedna posłużyła do pobrania narządów, tfu materiału. Fantastyczne, bo mniejsze od tych euro i lżejsze. Jedna była pełna, to znaczy nie posiadała przerw typowych w paletach, deseczki przylegały do siebie i na jej wzór zrobiliśmy drugą. W dodatku jedna miała deski wzdłuż, druga w poprzek. Na szczęście wymiary miały zbliżone. Przerwy w palecie zostały uzupełnione:
Tu należą się słowa uznania dla męża mego. Gdyby mi tak ktoś zrzędził nad głową, rzuciłabym to w ch...ę. Fakt, nie obchodził się z deskami delikatnie ;-)
Po uzupełnieniu cała powierzchnia została wyszlifowana. Zdjęć nie posiadam, ale już fajnie wyglądały :-)
Z racji, że budżet na panel wynosił 0,00 zł ;-) palety malowaliśmy tym, co mieliśmy, czyli śnieżką satynową z teflonem, która została po malowaniu pokoju. 
Moim zdaniem fajnie kryło, nie przeszkadzało, że powierzchnia jest drewniana. 


I tu niespodzianka, z racji, że palety mamy mniejsze niż zakładaliśmy, nie ukryliśmy gniazdka i widać cześć kabli, mniej niż na zdjęciu, ale i tak... zonk. 


Panel będzie jeszcze dopracowany, brakuje mi czegoś takiego. Zrobi się ;-)
Przy okazji wczoraj wpadliśmy na pomysł że przeniesiemy to na inną ścianę. I kupimy lepszy uchwyt na telewizor, tu chyba nie warto było oszczędzać.

Korci mnie aby zmienić kanapę, o czym z pewnością doniosę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...